Twoje Studio EMS powered by X BODY

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejnego współorganizatora, który ufundował 4 vouchery na wybrane przez Was dowolne treningi w Twoje Studio EMS powered by X BODY

Twoje Studio EMS powered by X BODY jest studiem fitnessu, w którym treningi wspomagane są systemem EMS, czyli „elektrostymulację mięśni” (Electric Muscle Stimulation). W codziennym życiu nasz centralny system nerwowy wysyła impulsy elektryczne, aby kontrolować aktywność mięśniową. EMS wykorzystuje tę naturalną zasadę i jest w stanie zintensyfikować ten proces, aby dotrzeć do głębszych warstw mięśni, które są trudne do aktywacji poprzez konwencjonalne ćwiczenia. Osiąga się to poprzez nałożenie elektrod skafandra zestawu XBody na skórę, bezpośrednio nad mięśniem. Trening EMS wykorzystuje i wzmacnia ten efekt.
Rozwijająca się dynamicznie nowa technologia fitness, jaką stanowi system EMS, skutkująca powstawaniem za granicą setek lokalizacji studyjnych i rosnącą liczbą trenujących osób, powoduje w rezultacie wzrost zainteresowania tą ofertą również na rynku polskim.

Twoje studio EMS